0

Наши партнеры

Lesaffre

Пресованi и сухие дрожжи “Лесаффр” продаются во всем мире. В течение своего развития компания концентрирует усилия на непрерывные модернизации и усовершенствовании технологий производства.

Сайт

ARLA FOODS

Arla – молочний кооператив, який належить 9 900 фермерам. Усі прибутки від продажу продуктів Arla повертаються саме до них. Господарі живуть у семи країнах Північної Європи, і вони розподіляють заробіток порівну за кожен літр молока, який вони доставляють в Arla. Коріння кооперативу сягають 1880-х років, і структура ARLA означає, що компанія працює спільно для створення стійкого довгострокового майбутнього молочної галузі

Сайт

Олімпіум

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОЛІМПІУМ» - сучасний виробник продукції, засноване в 2015 році. Бренд «ОЛІМПІУМ» займає впевнену позицію на українському ринку та є знаком якості серед українських виробників функціональних додатків для хлібопекарської, кондитерської галузей та сегменту ХоРеКА. Продукція власного виробництва – це вироби, розроблені за участю провідних німецьких та польських технологів з використанням сировини знаних компаній світу. На сьогоднішній день ми пропонуємо широкий асортимент продукції, понад 50 найменувань, що охоплює широкий спектр застосування у харчовій галузі. Ми постійно вдосконалюємо продукцію відповідно до потреб наших клієнтів, опираючись на інновації іноземних технологів. На базі новітньої лабораторії, для діючих та потенційних клієнтів, менеджери та технологи ТзОВ «ОЛІМПІУМ» проводять семінари та майстер-класи. На цих заходах ми розповідаємо та навчаємо роботі з нашими продуктами. Наше гасло «Добре разом» щодня підтверджуємо нашим лояльним ставленням до клієнтів.

Сайт

Яра Фуд

ТОВ "Яра Фуд" - сучасне українське підприємство, засноване у 2019 році, яке виготовляє фруктові кондитерські наповнювачі найвищої якості.

Сайт

Provil

Provil ⎯ грецька компанія, яка виготовляє допоміжні продукти для харчової промисловості, сфери громадського харчування, а також для м’ясної гастрономії.

Сайт

Aceitunas Torrent

Асортимент Aceitunas Torrent включає в себе зелені та чорні оливки: з кісточкою, без кісточки, порізані кільцями та фаршировані

Сайт

Aromatic

Aromatic – це преміальна марка функціональних інгредієнтів з доданою вартістю і входить до складу компанії Bakels. Ароматний асортимент містить понад 200 інгредієнтів і включає продукти для поліпшення текстури, об’єму, аромату, зовнішнього вигляду та свіжості хлібобулочних виробів.

Сайт

CREA

компанія CREA, одну з найбільш значущих в галузі виробництва шоколадів і сухофруктів.

Сайт

Dallagiovanna

Історія Dallagiovanna пов’язана з історією борошна з 1832 року, коли, перемелюючи зерна, сім’я почала представляти передові позиції нового промислового духу, який вперше брав Європу штурмом і об’єднуючи науку і майстерність.

Сайт

Del Gusto

Del Gusto – власна торгова марка ТОВ “Спілка Пекарських Центрів”. ТОВ “Спілка пекарських центрів” – компанія, створена в 2007 році, шляхом об’єднання десяти великих підприємств дистриб’юторів з різних регіонів України для забезпечення виробників сировиною найвищої якості за найкращими цінами. Вся торгова і маркетингова діяльність компанії підпорядкована меті – бути найкращими партнерами для наших споживачів.

Сайт

Farm Frites

Картопля – спосіб Farm Frites зробити людей щасливими.

Сайт

EFFO

Продукти EFFO створені спеціально для шеф-кухарів і технологів HoReCa, виробників випічки, снеків і кондитерських виробів.

Сайт

Baltais

Смак споживача – найнадійніший дороговказ у великому світі молочних продуктів. Традиційна молочна продукція під торговою маркою «Baltais» дарує зв’язок із природним і здоровим сільським середовищем, надає сили та є незамінним джерелом позитивної енергії.

Сайт

Helcom

Helcom знає, що їсти – це велике задоволення, і тому запрошує вас відкривати різноманітність смаків щодня. Він подає їхнє велике багатство до столів.

Сайт

IRCA

Італійська компанія IRCA є одним з лідерів світового ринку сировини та інгредієнтів для пекарів, кондитерів та сектору ХоРеКа.

Сайт

Luglio

Компанія Luglio заснована більше 60 років тому. Дотримання традиція в поєднанні з передовими технологіями робить Luglio одним з найважливіших гравців на італійському ринку оливкової олії. Компанія контролює всі процеси від врожаю оливок до їх переробки на оливкову олію.

Сайт

Luck Siam Trade

Компанія Luck Siam Trade постачає продукцію за конкурентними цінами, високої якості, що відповідає міжнародному стандарту безпеки харчових продуктів. У компанії Luck Siam Trade є відділ контролю якості, який здійснює перевірку на заводі перед відправленням.

Сайт

Mila

Mila – Latte Montagna Alto Adige Soc. Agr. Coop. кооператив – це 2 400 фермерів, що еквівалентно орієнтовно половині молочників Південного Тіролю, найважливіший молочний кооператив у країні та один із найбільших виробників маскарпоне у світі.

Сайт

Molino Naldoni

Продукція, яку сьогодні пропонує Molino Naldoni, є результатом багаторічного досвіду у мистецтві мірошництва, знань у сортах пшениці, культури виготовлення борошна та глибокої пристрасті, що передається поколіннями.

Сайт

Rosso Gargano

В Апулії помідори мають найкращі умови для вирощування, спраглі у воді та наповнені усім сонцем півдня Італії. Фермери Rosso Gargano обирають сорти, які найкраще підходять для ґрунту, використовують крапельний полив дорогоцінною водою. Близькість розташування до моря надає неповторний смак помідорам. Rosso Gargano максимально скоротили час обробки томатів. На виробництві суворо контролюється увесь виробничий процес від поля до готового продукту.

Сайт

Rogelfrut

Rogelfrut – компанія, заснована в 1978 році в передгір’ях Альп, в невеликій сільськогосподарській долині, яка стала лідером ринку з виготовлення високоякісних заморожених фруктів.

Сайт

Zernari

«Зернарі» – український виробник та постачальник зерна, пшеничного борошна та круп найвищого гатунку та якості. «Зернарі» входить до групи компаній «Агродар ЛТД», яка з 2000 року активно розвивається у центральних областях України. Маючи в управлінні більше ніж 15 000 га землі, на якій дбайливо вирощується зерно, більш ніж 400 досвідчених працівників, 3 сертифікованих елеватора загальною потужністю 108 000 тон та 15-річний досвід міжнародної торгівлі група компаній «Агродар ЛТД» впевнено займає гідне місце серед ланки українських виробників та експортерів. Перший у незалежній Україні оригінальний швейцарський млин всесвітньо відомої фірми «Buhler» з виробничою потужністю 2 ceкції по 150 тон зерна на добу побудований у 2017 році є яскравим взірцем величі технічного прогресу в борошномельної галузі.

Сайт

Первомайський МКК

Первомайський молочноконсервний комбінат – одне з найбільших підприємств по переробці молока в Україні. Комбінат був побудований в лютому 1956 року за потужністю 20 млн. банок молочних консервів на рік. На сьогоднішній день ПАТ «Первомайський МКК» входить в ТОР – 5 найбільших підприємств по виробництву молочних консервів.

Сайт

Руна

Відомий український виробник бакалійної продукції, успішне підприємство, що активно розвивається, спеціалізується на виробництві та продажі високоякісних продуктів харчування, а саме: томатних соусів, пасти, аджики, гірчиці, кетчупів, натуральних і столових оцтів. Півстолітні трудові здобутки дають право з гордістю заявляти про себе, як про соусну компанію – лідера на ринку України

Сайт

Сладосвіт

Продукція торгової марки «Сладосвіт» виробляється приватним підприємством «Імперіал плюс». Підприємство засновано у 2000 році та розташовано у селищі Чорнобай, на лівому березі Черкаської області. Даний регіон є одним з найчистіших в Україні.

Сайт

Чумак

Компанія Чумак ставиться до свого бренду як до носія унікальних переваг та завжди виконує обіцянку “з лану до столу”. Компанія використовує свої унікальні знання та досвід для вирощування та відбору для своїх продуктів найкращих плодів з родючих південноукраїнських ланів. Компанія працює, щоб перевершити себе у виготовленні натуральних харчових продуктів на основі професійного розуміння потреб та вподобань споживачів. Компанія Чумак віддана ідеї постійного професійного розвитку своїх співробітників – сприяє їх лідерству та цінує їх досягнення. Застосовуються найкращі методи та інструменти управління, щоб забезпечити ефективність роботи організації та створення інновацій для ринку. Компанія прагне встановлювати відмінні довгострокові відносини із споживачами.

Сайт
0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пуста