Обратная связь

ХЛІБОПЕКАРНА ТА КОНДИТЕРСЬКА СИРОВИНА

0
Про компанію

Компанія «Форум» була заснована у вересні 1998 року. Своє існування фірма почала з реалізації продукції спільного підприємства “Одеські дріжджі”. Через 19 років наполегливої ​​праці наше підприємство зайняло місце лідера на ринку серед постачальників кондитерського і хлібопекарського сировини. У нас в наявності постійно більше п’ятисот різних продуктів, вітчизняного і зарубіжного виробництв, які компанія «Форум» пропонує Вам.

У нас достатньо низькі ціни на багато інгредієнтів і товаров. Також ми є ексклюзивними представниками багатьох великих вітчизняних і зарубіжних виробників в Одесі і Одеському регіоні. За 19 років роботи – підприємство зарекомендувало себе, як надійний партнер. Ми поставляємо сировину багатьом одеським хлібзаводам, приватним пекарням, кондитерским цехам і ресторанам.

Технолог-консультант нашої фірми завжди готова надати підтримку клієнтові або виїхати на підприємство. Наш стратегічний план розвитку: розширення асортименту, впровадження нових, високотехнологічних продуктів за доступними, конкурентоспроможними цінами, і звичайно ж – повний сервіс з доставки, розвантаження і технологічного супроводу прямо до клієнта.

Особенности компании